Her Yönüyle C
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Her Yönüyle C

Hepsi Burada

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

nöbet!!!!!!!!!!!!

3 posters
YazarMesaj
ugras
Er
Er

nöbet!!!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: nöbet!!!!!!!!!!!!   nöbet!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 3:54 am

00.00-05.00.. gece 02.53 itibariyle 15metrekarelik, 90 wattlık bir ampül ışığında bir cigara ve bir bira eşilğinde ve de yavuz bingölle yoğrulmuş bir akşamın, üzerimize bıraktığı sarhoşlukla yazıyorum! erenin düşlerde, zekinin yeni yeni kurduğu düşlerle ve metinin ayık bakışlarıyla yazıyorum!!!! NÖBETE DAVET! geceleri yalnız bırakmayalım! hiç bir gece terkedilemeyecek kadar SİYAH!!
ugras
Er
Er

nöbet!!!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: nöbet!!!!!!!!!!!!   nöbet!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 4:05 am

kan gözlerime sıçrağında, adına sayıklar bu peltek ağız! ve ismin dudaklarıma düştüğünde, cigaramın külü düşer yere!
ugras
Er
Er

nöbet!!!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: nöbet!!!!!!!!!!!!   nöbet!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 4:06 am

yazmak için çıldırıyorum ama yapmam gereken daha önemli bir iş var!
hasan8861
Tuggeneral
Tuggeneral
hasan8861

Erkek

Character sheet
Field:
nöbet!!!!!!!!!!!! Left_bar_bleue2/2nöbet!!!!!!!!!!!! Empty_bar_bleue  (2/2)

nöbet!!!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: nöbet!!!!!!!!!!!!   nöbet!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 2:43 pm

kulaç kanka döktürmüşün gene yalnız keneyi niye sattınız la Very Happy Smile ellerine sağlık kanka yalnız konuları okuda doğru düzgün yerlere yaz hemii.öpüyorum kib.en yakın zamanda buraya beklıyorum
https://cprogramlama.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin

Erkek

Character sheet
Field:
nöbet!!!!!!!!!!!! Left_bar_bleue100/100nöbet!!!!!!!!!!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

nöbet!!!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: nöbet!!!!!!!!!!!!   nöbet!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 4:32 pm

Burası zaten artık ugrasımın bolumu oldu Very Happy Ne bulsa buraya yazıyo Very Happy Adını deıstırcem bu bolmun Very Happy Harbıden ıyı dokturmussun ama bu benı sattıgınız gercegını degıstırmez tabı !!!!!!!!!!!!
https://cprogramlama.yetkin-forum.com

nöbet!!!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası