Her Yönüyle C
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Her Yönüyle C

Hepsi Burada

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Vista Ne Kadar Uyumlu

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erkek

Character sheet
Field:
Vista Ne Kadar Uyumlu Left_bar_bleue100/100Vista Ne Kadar Uyumlu Empty_bar_bleue  (100/100)

Vista Ne Kadar Uyumlu Empty
MesajKonu: Vista Ne Kadar Uyumlu   Vista Ne Kadar Uyumlu Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 7:44 pm

VİSTA NE KADAR UYUMLU
Windows’un yeni sürümü eski bilgisayarlarda kullanılmak için yayınlanmamış. İşlemcinizin hızı 1 Ghz’in, sistem belleğinizin büyüklüğü 512 MB’in altında ise Vista’yı kurmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Ayrıca yeni Aero arayüzünden yararlanmak içinde yeni bir ekran kartına ihtiyaç duyacağınızdan, minimum sistem gereksinimleride artacak. Yazıcı, tarayıcı ve monitör gibi çevre birimlerinden hangileri yeni işletim sistemi tarafından destekleniyor? Şimdiden Vista desteği sunan yazılımlar hangileri? Bu soruların yanıtlarını kurulumu başlatmadan önce bulmanız akıllıca olacaktır.
NOT: Hemen hergün Vista ile ilgili yeni güncellemelr yayınlanıyor. Bu nedenle desteklenmeyen ürünler için ilgili üreticilerin web sitelerini düzenli aralıklarla kontrol etmelisiniz.
http://winqual.microsoft.com/HCL Microsoft’un yayınladığı geniş kapsamlı uyumluluk listesi. Dikkat! Liste Firefox yada İnternet Explorer’in 6.0 ve öncesi sürümlerde görüntülenemiyor.

Arkadaslar vistayı yuklemeden once mutlaka bir kez daha dusunun.Ben dusunmeden kurdum.Bana en buyuk zararı ise yazıcımla uyumlu olmaması oldu..
https://cprogramlama.yetkin-forum.com

Vista Ne Kadar Uyumlu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» XP Vista Bir Arada