Her Yönüyle C
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Her Yönüyle C

Hepsi Burada

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

teşekkürler....

5 posters
YazarMesaj
ysmn
Yuzbasi
Yuzbasi

Character sheet
Field:
teşekkürler.... Left_bar_bleue2/2teşekkürler.... Empty_bar_bleue  (2/2)

teşekkürler.... Empty
MesajKonu: teşekkürler....   teşekkürler.... Icon_minitimeSalı Kas. 13, 2007 1:22 am

ilk önce bu başlığı önerim üzerine açan hasan8861 e daha sonra da siteyi her açtığımızda "yangınlaaarr yaraladıığğ ruhumuuu,çok çektim çook acı biriktirdim... nara nay nay..." diye başlayan funda arar ın sevdiğim ama duymaktan sıkılmış olsam gerek neredeyse nefret edeceğim şarkıyı kaldırdığı için teşekkür ediyorum..herşey gönlünce olsun sayın admin cheers
Admin
Admin
Admin

Erkek

Character sheet
Field:
teşekkürler.... Left_bar_bleue100/100teşekkürler.... Empty_bar_bleue  (100/100)

teşekkürler.... Empty
MesajKonu: Geri: teşekkürler....   teşekkürler.... Icon_minitimeSalı Kas. 13, 2007 9:49 pm

Ben bile sıkılmıstım yasemin Very Happy Artık acarken bilgisayaru sessini kısıyodum bilgisayarın Very Happy
https://cprogramlama.yetkin-forum.com
ysmn
Yuzbasi
Yuzbasi

Character sheet
Field:

teşekkürler.... Empty
MesajKonu: Geri: teşekkürler....   teşekkürler.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 12:20 am

bu teşekkür bölümüne de sadece ben yazıyrum hee Smile bir de hep admin enes'e! Very Happy
müzik bölümüne mod yapmışsın saolasın ama bak bu aralar sık giriyorum katkı sağlayabiliyorum,ama ileride yani şu önümüzdeki 7-8 ay bu kadar sık giremeyebilirim.sonra sen bişey yapmıyorsun deme Very Happy Very Happy
BuRçAk
Usttegmen
Usttegmen

Kadın

teşekkürler.... Empty
MesajKonu: Geri: teşekkürler....   teşekkürler.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 12:34 am

tüm kimya notlarımı tamamlayan rabia ya bende burdan teşekkürlerimi sunuyorum.... Very Happy pzt sınavım var not yokTU Very Happy
Admin
Admin
Admin

Erkek

Character sheet
Field:
teşekkürler.... Left_bar_bleue100/100teşekkürler.... Empty_bar_bleue  (100/100)

teşekkürler.... Empty
MesajKonu: Geri: teşekkürler....   teşekkürler.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 12:38 am

Onemlı dııl yasmincim ne demek Very Happy Evet ilgileniyosun gercekten cok sagol..Olsun ya giremesende onemli deil merak etme bisey yapmıyosun demem Very Happy
ugras
Er
Er

teşekkürler.... Empty
MesajKonu: Geri: teşekkürler....   teşekkürler.... Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 8:00 pm

oh oh oh!!!!!!!!!!!1 ne bu ya siparşle forum açıolaaaaaaaaaaaaaaaaa
herkese forum açam yetksii verilsn..........
hasan8861
Tuggeneral
Tuggeneral
hasan8861

Erkek

Character sheet
Field:

teşekkürler.... Empty
MesajKonu: Geri: teşekkürler....   teşekkürler.... Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 8:03 pm

kulac ayyas er daha rutbenı bıl ona gore konus len.burası neset degıl la koyunmuyuz bızzz Very Happy Razz pirat
BuRçAk
Usttegmen
Usttegmen

Kadın

teşekkürler.... Empty
MesajKonu: Geri: teşekkürler....   teşekkürler.... Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 8:29 pm

bilgisayar ödevimden 100 almamda katkısı bulunan sayın enes çağlar'a şükranlarımı sunuyorum.... her ne kadar kaçmaya çalışsa daaaaa yakaladım onu..... Very Happy lol! lol!
şaka bi yana saol enescim.... pirat

teşekkürler....
1 sayfadaki 1 sayfası