Her Yönüyle C
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Her Yönüyle C

Hepsi Burada

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Volkswagen Passat ( karakalem )

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
BuRçAk
Usttegmen
Usttegmen

Kadın

Volkswagen Passat ( karakalem ) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Volkswagen Passat ( karakalem )   Volkswagen Passat ( karakalem ) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 12:59 pm

yaw hasan walla seni döverim he...bayram tatili için geldiğimde tüm eşyalarımı getiriim mi illa... Very Happy gör de bak neler var neler yok...sen isimlerini bile bilmezsin ...hıh.... Very Happy:D:D:D
Admin
Admin
Admin

Erkek

Character sheet
Field:
Volkswagen Passat ( karakalem ) - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Volkswagen Passat ( karakalem ) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Volkswagen Passat ( karakalem )   Volkswagen Passat ( karakalem ) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 3:48 pm

smlzl demiş ki:
çizmek çok zevkli bişeydir enes arkadaşım teknik resim olsun veya elle çizim olsun..tabiki ilgi alanı onu kabul ediyorum ama bende bu bölüme gelmedn önce çizmeyi sevdiğimi bilmiyordum..anlatılmaz yaşanır yane.. Wink açıkçası bende şu anda iyiki senelerdir gördüğüm fizik matematik kimya yok diorum mesela.. Very Happy

Tabi haklısın herkesin ilgi alanı dusuncesi farklı...
https://cprogramlama.yetkin-forum.com
BuRçAk
Usttegmen
Usttegmen

Kadın

MesajKonu: Geri: Volkswagen Passat ( karakalem )   Volkswagen Passat ( karakalem ) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 6:22 pm

evet evet....benim hiç ilgi alanıma girmiodu wallahi...Sad çok zorliick bu ders beni...bu cuma bi kez daa anladım.... Sad
Admin
Admin
Admin

Erkek

Character sheet
Field:
Volkswagen Passat ( karakalem ) - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Volkswagen Passat ( karakalem ) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Volkswagen Passat ( karakalem )   Volkswagen Passat ( karakalem ) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 1:07 am

Notlarına bakılırsa ilgi alanına girmedigi soylenemez...
BuRçAk
Usttegmen
Usttegmen

Kadın

MesajKonu: Geri: Volkswagen Passat ( karakalem )   Volkswagen Passat ( karakalem ) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 5:29 pm

wallahi notlar öle ama şimdi perspektif çalışması yapckmışız....ve bunu rapidoyla yapcz...3. sınıfta herşey rapidoyla...hata yapma şansın yok...çok kötü...en ufak bi hatanda tekrar baştan antet çiz haydaaaa bi daa Sad
Admin
Admin
Admin

Erkek

Character sheet
Field:

MesajKonu: Geri: Volkswagen Passat ( karakalem )   Volkswagen Passat ( karakalem ) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 1:16 am

Heee anladm desem yalan olur bana yabancı terımler kullanma bursak Very Happy ya da acıkla sunların ne olduunu ...

Volkswagen Passat ( karakalem )
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2